Милица Гладнишка гостува в студиото на "Господари на ефира".
Тя кани всички ни на 2 април в Драматичния театър на НАТФИЗ. Там Гладнишка ще представи спектакъла "Титанично". На 4 април в "Сълза и смях" феновете на актрисата пък могат да я гледат в пиесата "Брачни безумия".
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!