Нашата Цецка е много тъжна. На нея демокрацията й отне най-милото - демокрацията.
Ето защо тя отиде на откриването на новия парламент. Вижте как я посрещнаха бъдещите депутати.
Нашата Цецка е много тъжна. На нея демокрацията й отне най-милото - демокрацията.
Ето защо тя отиде на откриването на новия парламент. Вижте как я посрещнаха бъдещите депутати.
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!