Ограничен достъп за коли и повече автобуси към Витоша от днес

Всичко от Мариана Валентинова
Мариана Валентинова
18.01.2025 10:31
1507
0

От днес влиза в сила нова организация за достъп до Витоша. Столичната община пуска допълнителни автобуси на градския транспорт. За да се осигури по-добра организация и безконфликтно придвижване при зимни условия през почивните дни, между 10.00 до 15.00 ч., ще се преустановява достъпът на автомобили. Увеличават се превозните средства по най-натоварените линии с номера 61 и 66, информира БНТ.

Увеличават броя на автобусите до Витоша

През почивните дни се движат и автобуси с номер 63. На място за спазване на новата организация ще следят различни звена на Столичната община и Центъра за градска мобилност, подпомогнати от Общинската полиция и дирекция "Аварийна помощ и превенция".

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.