При 93% обработени протоколи все по-ясно подреждане на участниците в новия парламент. Ето и какви са резултатите във вота за Народно събрание:

А ето и тези за Европейски парламент:

Благодарим на всички негласували! Те направиха тези резултати възможни. Държавата бавно и сигурно се връща "както си беше" - явно така ни харесва на всички. Да са ни честити новите народни избраници!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!