Пътен работник пълни дупки, тичайки по натоварения бул. "България" с пълна лопата с асфалт. Куриозният ремонт, който прилича повече на спортна дисциплина - скоростно запълване на дупки с препятствия от движещи се автомобилии, беше заснет от случайни граждани и споделен във Фейсбук групата "Забелязано в София".
Във видеото се вижда как работникът, с риск за здравето и живота си, изчаква фучащите по оживения булевард коли и притичва между тях по платното с лопата, за да запълни дупки на пътя.
РАБОТНИЦИ ЗАПЪЛВАТ ДУПКИ, КОЛКОТО ДА ОТБИЯТ НОМЕР
"Май не ви трябват много работниците, че ги пращате да се избиват по тоя начин?! Едвам се отърва на 2-3 пъти човека. Няма да споменавам дали това запълване въобще има някакъв смисъл", коментира потребителят в групата.
ТАКОВА ЗАПЪЛВАНЕ НА ДУПКИ НЕ СТЕ ВИЖДАЛИ (СНИМКИ)

Докато част от потребителите в мрежата коментираха, че това е "качествено предизборно запълване на дупки", то други бяха доволни, че няма да си трошат джантите повече в този участък.
МОЖЕМ ЛИ ДА ОСЪДИМ ОБЩИНАТА ЗАРАДИ ЩЕТИ ОТ ДУПКИ ПО ПЪТИЩАТА?
.jpg)
Защо подобен екстремен ремонт се случва посред бял ден на оживения столичен булевард и защо не е поставено нужното обезопасяване и сигнализация на пътното платно остава загадка!
Източник: Забелязано в София
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!