Изборите минаха. Някои пъртии влязоха в парламента, други останаха вън.
Пети се класира варненската версия на Доналд Тръмп- Веселин Марешки и неговата химия. Четвърти са ДПС е тяхната алхимия. Третото място е за патриотите и гонитбите им. Втори станаха БСП с тяхната златна есен. Първото място е за ГЕРБ и песента, която продължават да пеят.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!