Вандали превърнаха в сметище място за отдих в парк "Витоша".
Снимките са публикувани в личния профил във Facebook на Simeon Kiurkchiyski.
На полянката за почивка са разпилени камари от чашки, чинийки, кенчета от бира, найлонови торби и хранителни остатъци.

В поста четем:
"Забелязал съм една "малка" разлика между хората отиващи в планината с РАНИЦИ и тези с пликчета BILLA, Kaufland или LIDL. Тези вторите всеки път като ги видя ... някак нещо в стомаха ми се обръща, защото знам, че чалгата, която дъни около тях и шумния им пикник, простотията, която носят в себе си, държат да я оставят и след себе си."
“Морската столица” Варна потъна в боклуци (видео)
За да е пълна картината на вакханалията, една от двете беседки, поставени на мястото, е с издънен покрив.
Източник: FB/Simeon Kiurkchiyski
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!