Вицепрезидентът Илияна Йотова: Не съм оптимист, че ще има правителство. Това заяви вицепрезидентът пред NOVA.
Ваня Григорова гласува с хартия, още се сърди заради резултата от кметския вот в София (видео)
"Аз днес гласувах преди всичко за хора, които са добре подготвени, които знаят българския интерес. Хора, които ще бъдат коректив за Европейската комисия", коментира още тя за изборите за евродепутати. Тя заяви, че президентството е готово да спази до буква законите в Конституцията, ако се наложи. Не е оптимист обаче за създаването на правителство.

Скъпи приятели, излезте и гласувайте! Полезно е! Очакваме вашите сигнали за злоупотреби и нередности на gospodari.com
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!