Само преди дни отбелязахме Деня на труда. Това роди в нас идеята да видим кои са най-трудолюбивите и най-мързеливите политици. Натъкнахме се на много интересни кадри, които казват повече от всяка друга статистика.
Докато вие работите по цял ден, някои хора си подремват сладко, сладко. Отиват на работа със служебен автомобил, хапват и почват да спят, пардон, да работят. Дай Боже всеки му такава работа.
Сега ще се кажете, че това е минало, че парламентът вече има друг облик, но уви, нищо подобно. Работният процес, особено в петък е доста редуциран. Въпроси и отговори има, няма кой да ги чуе.
Там някъде в парламента, заедно с луната спят и родните избраници. Не заспивайте само когато приемате закони, иначе може.



За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!