Заловиха 26 нелегални мигранти до Горна Оряховица, заедно с каналджиите им българи

Заловиха 26 нелегални мигранти до Горна Оряховица, заедно с каналджиите им българи

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
04.05.2019 8:50
115
0

По сигнал на "Гранична полиция"  МВР е задържала 26 нелегални мигранти - само мъже, в района на горнооряховското село Янтра, съобщава Dir.bg.

 

Възрастта и самоличността на мигрантите се установява.

 

Нова телевизия съобщи по своя неофициална информация, че повечето от задържаните са момчета под 18 години. На място са арестувани и тримата каналджии, които е трябвало да ги преведат през страната. Те са българи. 

 

НОВИ ТРАСЕТА, НАСИЛИЕ, СМЪРТ. КАКВО СТАВА ПО Т. НАР. "БАЛКАНСКИ МАРШРУТ"?

 

Във връзка с разбунувалите се мигранти в лагера край Солун и опитите им да тръгнат на север премиерът Бойко Борисов свика наскоро спешно съвещание в Министерски съвет. "Жандармерията е там, армията има готовност, насищаме с техника и хора, за да може да опазим държавата", заяви премиерът по време на срещата. Пред премиера на Бавария Маркус Зьодер пък вчера Борисов се похвали, че страната ни е на първо място в Европа по задържани, арестувани, дадени на съд и с присъди каналджии.

 

МВР СЕ ОТКАЗВА ОТ ЛАГЕРИТЕ ЗА 3000 МИГРАНТИ, ЗАСЕГА

 

Източник: Dir.bg.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.