Дичо и Теди Кацарова с песен срещу агресията в училище

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
03.10.2018 18:55
492
95

Дичо и Теди Кацарова представиха новата си песен "Агресия". В парчето участват и Руди, Дули, Муден и Кукушев или накратко RDMK. "Нашата организация се бори да има по-малко агресия и повече разбирателство сред децата и учениците", обясни Дичо. Той разказа, че клипът е сниман в спортното училище на ЦСКА в София. Във видеото участват деца спортисти. Режисьор на клипа е Тодор Велев. "Много добре се справи, много добре пресъздаде всички тези състояния на децата и аз съм много щастлива, че бяхаме поканени в тази кампания", каза Теди Кацарова.

95 Коментара

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.