Двама братя крадат от църква

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
05.04.2018 19:26
389
71

Скъпи приятели, отиваме в църквата "Св. Димитър" в Кюстендил. Имаме информация, че двама души са крали пари от църквата. Те са се опитвали да отворят касата с пинцета.

 

 

За случая разказва отец Стефан, а с крадците Борис и Асен Байрактарски се срещна репортерът ни Дани Йорданов.

 

Той причака братята крадци, след като прекараха известно време в полицейския участък.

 

71 Коментара

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.