Глоби за рекета в санаториумите, но събирането на още пари от пациентите продължава?

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
03.03.2017 14:09
170
0

Скъпи приятели, продължаваме темата със съмнителните такси при постъпване в държавен санаториум.

 

Стана ясно, че взетите под формата на задължителна застраховка два лева не са задължителни, а болниците събират пари неправомерно.

 

Но въпреки глобите и взетите мерки от страна на контролните органи, събирането на пари продължава с пълна сила. Вижте повече в репортажа на Дани Йорданов 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.