Скъпи приятели, продължаваме темата със съмнителните такси при постъпване в държавен санаториум.
Стана ясно, че взетите под формата на задължителна застраховка два лева не са задължителни, а болниците събират пари неправомерно.
Но въпреки глобите и взетите мерки от страна на контролните органи, събирането на пари продължава с пълна сила. Вижте повече в репортажа на Дани Йорданов
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!