Господарите питат депутатите: Оставка кога и кой ще харчи 29-те млрд. евро от ЕС (РЕПОРТАЖ)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
21.07.2020 19:06
191
0

Нашият репортер Дани Йорданов беше при сградата на парламента, където разпита народните представители за вота на недоверие към кабинета "Борисов 3", както и за 29-те млрд. евро, с които държавата ни щяла да разполага в следващите 7 години.

Остава ли на дневен ред оставката на премиера Борисов, как ще бъдат харчени европейските пари и остава ли корупцията само едно усещане - отговорите на тези въпроси чуйте и гледайте в материала.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.