Господарите питат: Санитарна ли е сечта в Борисовата градина?

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
19.10.2016 15:20
146
0

Скъпи приятели, това лято започна сеч в Борисовата градина в София. Граждани споделиха пред нашата камера, че ги притеснява фактът, че покрай сухите дървета, биват изрязвани и млади, здрави дървета.

 

Санитарна сеч, добре. Само да не изникне някой паркинг или сграда, защото дърветата в Борисовата градина са жизнено важни за въздуха в София, който и без това не е много чист.

 

Кметът на район "Изток" обещава изсечените места да бъдат отново залесени. Ще следим обещанието да бъде изпълнено.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.