Хора с увреждания и майки с деца не могат да се придвижват от разрушени спирки в София

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
06.10.2017 14:28
148
0

С нас се свърза майка, която разказа за поредното безумие у нас. В София са пуснали в движение нови мотриси на трамваи, специално направени за майки с деца и хора с увреждания. До тук добре.

 

 

Слизайки от трамвая по продължение на локалното платно на бул. Цар Бориис Трети обаче, хората няма как да се придвижат. Стълбите са разрушени, няма рампа, нито пътна маркировка.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.