С нас се свърза майка, която разказа за поредното безумие у нас. В София са пуснали в движение нови мотриси на трамваи, специално направени за майки с деца и хора с увреждания. До тук добре.
Слизайки от трамвая по продължение на локалното платно на бул. Цар Бориис Трети обаче, хората няма как да се придвижат. Стълбите са разрушени, няма рампа, нито пътна маркировка.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!