Инцидент на строеж след наше предупреждение

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
24.11.2017 20:27
207
0

Скъпи приятели, наши зрители ни сигнализираха за необезопасен строеж на бул. "Цариградско шосе" в близост до метростанция "Интер Експо Център" в София.

 

 

Преди дни Влади Василев отиде на място, за да провери какво се случва. Оказа се ,че строежът е видимо опасен, а строителни материали буквално от строящата се сграда.

 

Малко след като техническият ръководител инж. Йордан Гергов ни увери, че няма как да се случи инцидент, жена пострада от метален предмет паднал именно от този обект.

 

За щастие състоянието на жената е стабилно. От фирмата взеха необходимите мерки.

 

Питаме се защо е нужно ние да се намесим и да пострада някой, за да се спази законът!

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.