Инспекцията по труда глобява строителната фирма, чиито работници са без трудови договори

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
27.07.2017 11:38
108
0

Продължаваме темата за строителните работници във Велико Търново, които работят без обезопасителни мерки. Митко Върбанов се среща с представител на Инспекцията по труда Невена Стефанова, за да видим какво са установили.

 

 

Според Стефанова в хода на проверката са установени 24 нарушения. Издадени са предписания на строителя, като освен изискването да се вземат спешни мерки за безопасността на работниците и машините, фирмата ще трябва да плати и глоба.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.