На гости са ни децата-астрални близнаци на "Господари на ефира". Те са родени на 31 март 2003 година, когато стартира и предаването.
Те са в студиото ни, за да разкажат за себе си и за да пожелаят нещо на Господарите.
На гости са ни децата-астрални близнаци на "Господари на ефира". Те са родени на 31 март 2003 година, когато стартира и предаването.
Те са в студиото ни, за да разкажат за себе си и за да пожелаят нещо на Господарите.
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!