КАТ глобява велосипедист, защото е блъснал автомобил?!

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
15.03.2018 19:16
438
95

Скъпи приятели, репортерката ни Виктория Симеонова ще ни запознае с един доста любопитен казус.

 

 

Момче от Варна е карало колелото си на велоалея и там го блъска кола. Момчето е успяло да заснеме автомобила, които го е блъснал и разговора ще видите в репортажа. 

 

Пострадалият е отведен, за да му бъде оказана спешна помощ, а когато се връща на мястото на инцидента, разбира, че му е съставен акт.

 

Според наказателното постановление на КАТ велосипедистът е блъснал автомобила?! Глобата е в размер на 100 лева.

 

Искрено се надяваме, че ще има по-малко безумни случай по пътищата, а служителите на КАТ Варна ще  се научат да разпознават велоалея и пешеходна пътека.

95 Коментара

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.