Кметът на Добрич обеща да направи всичко възможно забавеният блок да бъде достроен

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
27.07.2017 11:40
131
0

Вчера ви запознахме с хора от град Добрич, които 30 години не могат да влязат в новите си домове. Общината е отчуждила имотите на тези хора, а в замяна е започнала да строи нова сграда, където хората е трябвало да получат апартаменти.

 

ХОРА ОТ ДОБРИЧ ЧАКАТ ЖИЛИЩАТА СИ В НОВА СГРАДА ВЕЧЕ 30 ГОДИНИ

 

До този момент обаче сградата е непостроена. Репортерката ни Виктория Симеонова се срещна с кмета на Добрич Йордан Йорданов. Той обеща пълно съдействие по случая.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.