Колко е полезна "задължителната" застраховка в санаториумите за лечение?

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
30.12.2016 17:23
139
0

Скъпи приятели, продължаваме темата с незаконното взимане на пари за застраховка в санаториумите. Оказа се, че някой рекетира болните и възрастните пациенти. Застраховката обаче не е надеждна. Срещнахме се с човек, който е паднал по време на престоя си в санаториума, но правото му да ползва обезщетение е сериозно застрашено, заради документация. Вижте повече в репортажа на Дани Йорданов.

 

 

РЕКЕТИРАТ ПЕНСИОНЕРИ И БОЛНИ ХОРА В САНАТОРИУМ?

 

КОМИСИЯТА ПО ФИНАНСОВ НАДЗОР ОБЯСНЯВА ЗАЩО Е НЕПРАВОМЕРНО СЪБИРАНЕТО НА ТАКСИ В САНАТОРИУМИТЕ

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.