Комин бълва черен дим в центъра на София

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
12.01.2018 17:55
139
0

Скъпи приятели, потърсиха ни жители на столицата, за да ни разкажат за проблем свързан със замърсяването на въздуха от комин.

 

 

Става въпрос за комин в близост до Медицинска академия. Наш екип засне черните газове, излизащи от комина и сигнализира до съответните органи.

 

Влади Василев се срещна с Ирена Милушева, директор "Контрол на околната среда" РИОСВ - София, за да разбере какво се случва с комина и какво излиза от него.

 

Вижте повече в репортажа.

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.