Куриерска фирма "Стар пост" мамила служители в цялата страна, на някои дължи над 2000 лева от заплати

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
07.03.2017 19:44
239
0

Показахме ви скандала около куриерска фирма "Стар пост", която не плаща заплати на своите служители. Оказа се, че потърпевши от некоректната фирма има из цялата страна.

 

Във Враца на хората, които са работили във фирмата се дължат между 200 и 1400 лева. От офиса в града обявиха, че от тях нищо не зависи и нищо не могат да направят. 

 

Положението в Пловдив е същото. Оказа се, че на някои служители се дължат суми от над 2000 лева. Още подробности, вижте в репортажа!

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.