Магистрални банди нападат коли с цел грабеж?

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
22.10.2018 19:28
254
0

Скъпи приятели, наш зрител ни сигнализира за поредния абсурд на магистралата между Пловдив и София.

 

Водачът се е движил по магистралата рано сутрин и на една отбивка, където се извършват ремонтни дейности към него полита метален знак.

 

Човек удря колата на нашия зрител, а целта е колата да спре, а шофьорът да бъде ограбен.

 

Подаден е сигнал към 112, а институциите са реагирали адекватно. Ние ще продължим да следим темата.

 

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.