Министър Москов: Лекарите нямат право да искат пари при ваденето на кърлеж

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
08.06.2016 18:52
168
0

Скъпи приятели, показахме ви репортаж за отношението на едни медици от Спешен кабинет към пациент, потърсил помощ заради кърлеж. Време е да видим продължението на сагата за Варна, кърлежите и сините вълни, в което лично министър Москов взе отношение.

 

При министъра на здравеопазването отиде лично нашият репортер Дани Йорданов.

 

По думите на министър Москов лекарите нямат право да искат пари за ваденето на кърлеж, независимо дали състоянието на пациента е спешно или не, защото въпросният пациент е здравноосигурен. 

 

"По този въпрос спор няма. Това е престъпление", казва министър Москов. 

 

Вижте още:

 

ТРЯБВА ЛИ ДА СИ ПЛАЩАШ ЗА ВАДЕНЕ НА КЪРЛЕЖ, АКО СИ ЗДРАВНООСИГУРЕН? 

 

ИСКАТ 30 ЛЕВА ЗА ВАДЕНЕ НА КЪРЛЕЖ 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.