Митко Върбанов в сблъсък с нелегални строителни работници и опасни условия на труд

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
25.07.2017 13:20
162
0

Отиваме във Велико Търново, където Митко Върбанов ще ни срещне със строителни работници. Отзоваваме се на място след подаден сигнал, че въпросните работници работят без каквито и да е предпазни средства.

След като в продължение на една седмица наблюдаваме работниците, установяваме, че те изобщо не ползват каски и ръкавици, нито пък пазят особено здравето и живота си по друг начин. В последствие от Инспекцията по труда установяват, че работниците нямат и трудови договори.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.