Отиваме във Велико Търново, където Митко Върбанов ще ни срещне със строителни работници. Отзоваваме се на място след подаден сигнал, че въпросните работници работят без каквито и да е предпазни средства.
След като в продължение на една седмица наблюдаваме работниците, установяваме, че те изобщо не ползват каски и ръкавици, нито пък пазят особено здравето и живота си по друг начин. В последствие от Инспекцията по труда установяват, че работниците нямат и трудови договори.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!