Скъпи приятели, отиваме в Бургас, за да се срещнем с няколко излъгани момчета от фирма, която ги е изпратила на работа в чужбина. Въпреки че са работили, те не са получили парите си.
Работниците са подписали договор с фирма "R&C" и са заминали да работят в Швеция. Работили са два месеца, след това са се върнали в България, но не са получили възнагражденията си.
От фирмата или не им отговарят, или им казват, че изпитват трудности и не могат да им изплатят парите. От ИА "Главна инспекция по труда" също не са им помогнали, а сумата, която имат да взимат е 13 300 лева.
Скандалното е, че фирмата продължава да набира работници.
Ето защо ние ще ги потърсим, за да ги попитаме кога излъганите момчета ще си получат парите.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!