Скъпи приятели, отиваме в община Триадица, за да чуем какво ще кажат по няколко теми, които отворихме преди време.
Запознахме ви с проблем в кв. "Манастирски ливади" в София, за който ни сигнализираха наши зрители. Те разказаха, че ЧЕЗ иска да прекарва електричество през частен имот.
Срещаме се с главния архитект на общината Иван Шишкови и зам.-кмета Антоний Кръстев. Вижте какво казаха те по въпроса пред репортера ни Влади Василев.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!