Община "Триадица" взе мерки по въпроса с навлизането в частен имот от страна на ЧЕЗ

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
07.07.2017 15:28
118
0

Скъпи приятели, отиваме в община Триадица, за да чуем какво ще кажат по няколко теми, които отворихме преди време.

 

 

Запознахме ви с проблем в кв. "Манастирски ливади" в София, за който ни сигнализираха наши зрители. Те разказаха, че ЧЕЗ иска да прекарва електричество през частен имот.

 

Срещаме се с главния архитект на общината Иван Шишкови и зам.-кмета Антоний Кръстев. Вижте какво казаха те по въпроса пред репортера ни Влади Василев.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.