Община Перник реагира на нарушенията в кучешкия приют след репортаж на Господарите

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
27.10.2016 19:00
153
0

След репортаж на Господарите Община Перник смени фирмата, оперираща в кучешкия приют в Перник.

 

През лятото получихме сигнал за лошо отношение към кучетата в този приют. Сигнализираха ни за множество нарушения, а ние намерихме и още.

 

Поздравления за спазеното обещание на Община Перник, но пак ще попитаме проверяващите защо ние трябва да вършим тяхната работа?!

 

Не спирайте да ни сигнализирате за подобни нередности, ние ще се постараем да изобличим всеки, който не си върши работата както трябва.

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.