Наша зрителка от Варна ни потърси за пореден случай на лекарска арогантност. Тя е постъпила в болница заради проблеми с жлъчката. В момента, в който лекарите разбрали, че тя е онкоболна обаче, веднага започнали да и предлагат да си прави скъпи изследвания.
На всичко отгоре и издали епикриза с неверни данни.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!