Онкоболна жена стана жертва на лекарска арогантност

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
31.10.2017 18:44
82
0

Наша зрителка от Варна ни потърси за пореден случай на лекарска арогантност. Тя е постъпила в болница заради проблеми с жлъчката. В момента, в който лекарите разбрали, че тя е онкоболна обаче, веднага започнали да и предлагат да си прави скъпи изследвания.

 

 

На всичко отгоре и издали епикриза с неверни данни.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.