Следващият репортаж е от пътя Враца-Монтана. Мост, който се намира на този път е в окаяно състояние. На съоръжението има огромни дупки, а хора, които всекидневно минават оттам се вдигнаха на протест. Те са категорични, че е въпрос на време да стане някоя трагедия.
Опасният мост стана поредната причина за объркването на институциите у нас. Вижте какво казаха Областният управител на Враца и директорката на Областното пътно управление.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!