Опасен мост застрашава живота на хората във Врачанско

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
04.04.2017 18:51
138
0

Следващият репортаж е от пътя Враца-Монтана. Мост, който се намира на този път е в окаяно състояние. На съоръжението има огромни дупки, а хора, които всекидневно минават оттам се вдигнаха на протест. Те са категорични, че е въпрос на време да стане някоя трагедия.

 

Опасният мост стана поредната причина за объркването на институциите у нас. Вижте какво казаха Областният управител на Враца и директорката на Областното пътно управление.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.