След серията репортажи, които направихме от „Господари на ефира“ за злоупотребите в онкодиспансера в Пловдив, започнаха да валят сигнали от пострадали хора.
Оказа се, че не са една или две жертвите на онкологичния център в Пловдив. Пострадалите са десетки.
ТОП ХИРУРГ ОТ ОНКОДИСПАНСЕРА В ПЛОВДИВ С ПРИЗНАНИЯ ЗА НАРУШЕНИЯ
Някои от тях разказват ужасяващи неща.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!