Още потърпевши, завлечени с хиляди левове от фирма "Къщички уют"

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
17.07.2017 13:45
101
0

Скъпи приятели, показахме ви много хора, които са пострадали от фирма "Къщичка уют". Преди време нашият репортер Боби Ваклинов потърси управителя на фирмата, за да го попита дали ще възстановят парите на потърпевшите. Това обаче явно не се случва. 

 

НЕКОРЕКТЕН МАЙСТОР НА СГЛОБЯЕМИ КЪЩИ ОТВЛЕЧЕ БОБИ ВАКЛИНОВ

 

Потърсиха ни още пострадали зрители. Вижте какво разказват в репортажа на Илиян Велков и бъдете внимателни.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.