От гол стълб обрулиха 4 млн. лв. на Витоша

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
26.09.2018 15:56
223
0

Скъпи приятели, отиваме на Витоша и по-точно в резервата Торфено бранище. За да бъде предпазена от пожари тази местност е изграден специален стълб, който трябва да осъществява постоянно видео наблюдение.

 

Това обаче не се случва. Камера на стълба няма, оградата е разрушена, соларните панели, които трябва да захранват апаратурата, са счупени.

 

Съоръжението би трябвало да предпазва и от незаконна сеч. Станцията за наблюдение струва повече от 4 млн. лв., а състоянието й е трагично. Ето защо репортерът ни Влади Василев ще потърси отговорните лица.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.