От община "Красна поляна" обещаха да вземат мерки срещу доктора, който краде пациенти

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
13.06.2017 14:07
322
0

Обръщаме поглед към д-р Георги Вълчев, който е личен лекар в поликлиника и краде пациенти. Оказва се, че докторът продавал направления и общо взето прави каквото си иска в поликлиниката.

 

 

Вече близо година д-р Вълчев необезпокояван от никого е превърнал медицинския център в своя собственост. Въпреки, че има започната проверка по случая от прокуратурата, до момента няма резултат.

 

Влади Василев потърси съдействие от зам.кмета на район "Красна поляна" Николай Вушовски.

 

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.