Обръщаме поглед към д-р Георги Вълчев, който е личен лекар в поликлиника и краде пациенти. Оказва се, че докторът продавал направления и общо взето прави каквото си иска в поликлиниката.
Вече близо година д-р Вълчев необезпокояван от никого е превърнал медицинския център в своя собственост. Въпреки, че има започната проверка по случая от прокуратурата, до момента няма резултат.
Влади Василев потърси съдействие от зам.кмета на район "Красна поляна" Николай Вушовски.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!