Пътищата в Кнежа се рушат заради проблеми с обновена за над 30 милиона лева канализация

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
15.02.2017 16:26
153
0

Отиваме отново в Кнежа, където в градската канализация потънаха поне 30 милиона лева, а отходните води пък създават проблеми. Камера в уж новите тръби показва как връзките между тях са нарушени и отпадъчните води попиват в почвата.

 

След нашите репортажи, фирмата изпълнител на проекта е оправила някои неща. За съжаление мерките не са достатъчни и пътищата в Кнежа се рушат. Според кмета Илийчо Лечовски, направена проверка е установила, че има много груби нарушения при поставянето на тръбите.

 

БИВШИЯТ КМЕТ НА КНЕЖА НЕ СЕ ИЗВИНЯВА ЗА СКАНДАЛНИЯ ВОДЕН ЦИКЪЛ ЗА 33 МЛН. ЛВ.

 

От фирмата изпълнител обаче за момента отказват да оправят дефектите. 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.