Полицаи нарушители снимат пътни нарушители във Враца

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
05.05.2016 14:08
165
0

 Получихме сигнал, че в изпълнение на служебните си задължения някои катаджии във Враца спират опасно и застрашават движението. Дани Йорданов отиде на място и сгащи полицаите в нарушение на разклона за село Моравица край областния град.

 

Техният шеф обаче - старши инспектор Христо Димитров - твърди, че всичко е наред. Въпреки твърденията му, че се извършват проверки, съвсем скоро Дани Йордано ще се срещне и с неговия шеф в София. Тогава ще стане ясно кой кум, кой - сват, и кой - на нарушителите адвокат.  

 

ЗРИТЕЛСКИ СИГНАЛ: ПАТРУЛКА В НАСРЕЩНОТО В СОФИЯ

 

ГОСПОДАРИТЕ С РЕПОРТАЖ ЗА ПОЛИЦАИТЕ, СНИМАЩИ СКРИТИ В ХРАСТИТЕ

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.