Получихме сигнал, че в изпълнение на служебните си задължения някои катаджии във Враца спират опасно и застрашават движението. Дани Йорданов отиде на място и сгащи полицаите в нарушение на разклона за село Моравица край областния град.
Техният шеф обаче - старши инспектор Христо Димитров - твърди, че всичко е наред. Въпреки твърденията му, че се извършват проверки, съвсем скоро Дани Йордано ще се срещне и с неговия шеф в София. Тогава ще стане ясно кой кум, кой - сват, и кой - на нарушителите адвокат.
ЗРИТЕЛСКИ СИГНАЛ: ПАТРУЛКА В НАСРЕЩНОТО В СОФИЯ
ГОСПОДАРИТЕ С РЕПОРТАЖ ЗА ПОЛИЦАИТЕ, СНИМАЩИ СКРИТИ В ХРАСТИТЕ
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!