Председател граби хиляди левове от кооперация?

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
12.07.2016 16:55
184
0

20 години една кооперация в село Миндя, Велико Търново. се ограбва безпардонно. Това ни споделят местните. Те обвиняват за това г-жа Славка Петрова, бивш председател на кооперация "Доверие". 

 

Къде са отишли парите и какви документи ще извади вече бившата шеф кооператорка ще разберем още в четвъртък.  

 

Вижте още:

 

ЦЕХ ТОРМОЗИ ЖИЛИЩЕН БЛОК 

 

ЦЕХ ТОРМОЗИ ЖИЛИЩЕН БЛОК - 2

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.