С поне 120 000 лв. ощетила хората бившата председателка на кооперацията в село Миндя

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
18.07.2016 19:10
140
0

Пред Митко Върбанов говори настоящият председател на кооперация "Доверие" от село Миндя. Това е г-н Атанас Димитров, според когото бившата председателка Славка Петрова е ощетила кооперацията с поне 120 000 лева. 

 

Очакваме данъчните и икономическа полиция да разследват случая!

 

Вижте още:

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ ГРАБИ ХИЛЯДИ ЛЕВОВЕ ОТ КООПЕРАЦИЯ?

 

ГОСПОДАРИТЕ ГОНЯТ ДО ДУПКА ЖЕНА, ОТГОВОРНА ЗА ОЩЕТЯВАНЕТО НА КООПЕРАЦИЯ С ХИЛЯДИ ЛЕВОВЕ

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.