Шеф на агенция не дава смислени обяснения за съмнителното отнемане на лиценз на организация, която праща сигнал на Господарите

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
11.04.2017 19:17
134
0

Скъпи приятели, миналата седмица ви разказахме как беше отнет лицензът на фирма, която ни сигнализира за неадекватни действия от страна на Държавна агенция за закрила на детето.

 

ШЕФ НА АГЕНЦИЯ СИ ОТМЪЩАВА ЗА СИГНАЛ ДО "ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА"

 

Лицензът им беше отнет от същата тази агенция, за което потърсихме мнението на шефката Офелия Кънева.

 

Вижте какво каза тя пред камерата ни.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.