Шефът на добричката болница, която взима незаконно пари от родилки, прояви агресия към наш репортер

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
05.05.2017 15:27
201
0

В предишни репортажи ви разказахме за родилки, които си плащат ваксина, която има се полага по Здравна каса. Директорът на добричката болница д-р Трифон Йорданов обеща да бъдат върнати парите на майките, които са платили тази ваксина.

 

ЩЕ СИ ПОЛУЧАТ ЛИ ПАРИТЕ РОДИЛКИТЕ, КОИТО СА ПРИНУЖДАВАНИ ДА СИ КУПУВАТ БЕЗПЛАТНА ВАКСИНА СЛЕД РАЖДАНЕ?

 

Въпреки това обещанието не бе спазено. При опит да попитаме -защо, директорът не само не поиска да отговори, но и се държа много грубо с репортерката ни Виктория Симеонова.

 

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.