След намесата на "Господари на ефира" злоупотребата с грамажа на стоките в столичен супермаркет бе преустановена

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
21.03.2017 20:18
190
0

В предишни репортажи ви показахме как в столичен супермаркет лъжат като лепят етикети с по-голям грамаж върху опаковките на стоките. Собственичката на магазина обеща да поправи това.

 

Обещанието й бе спазено. Тя е купила нова везна за мерене, защото проблемът с грамажа идвал от старата везна. Още една злоупотреба, с която от "Господари на ефира" се справиха.

 

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.