След наш репортаж жена си върна изгубените в магазин пари

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
17.01.2018 16:19
166
0

Преди време ви запознахме с една история за изгубени пари, които търсят своята собственичка. Парите са неволно изпуснати в магазин.

 

300 ЛЕВА СИ ТЪРСЯТ СОБСТВЕНИЧКАТА

 

Хора от магазина се свързаха с нас, за да им съдействаме да намерят жената. След излъчването на репортажа ни, въпросната дама се е свързала с тях и е отишла да си вземе парите.

 

След това тя изпрати благодарствено писмо до "Господари на ефира".

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.