След нашия репортаж за трагичния случай в болницата в Русе, здравният министър разпореди проверка

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
02.03.2017 19:51
168
0

След нашия репортаж за трагичния случай в болницата в Русе, със заповед на министъра на здравеопазването д-р Илко Семерджиев, е разпоредена проверка на Изпълнителната агенция „Медицински одит“.

 

В "Господари на ефира" разказахме за поредния случай на арогантност и лекарска некомпетентност в УМБАЛ в Русе, за съжаление, завършил с фатален край. Почернената майка на 18-годишната Стефани- Силвия Димитрова, сигнализира медиите за случая с дъщеря си. Тя разказа пред нас в какви мъки си е отишло без време 18-годишното момиче.

 

От "Господари на ефира" ще ви запознаем с резултатите от проверката.

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.