След репортаж на Господарите: Част от Борисовата градина вече не е паркинг

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
30.09.2016 15:35
146
0

Отиваме към един софийски паркинг, който се намираше в един софийски парк. Става дума за това, че една от алеите в Борисовата градина се ползваше от автомобили, но това пречеше да се ползва от пешеходци.

 

Все пак Столична община реши да премести автомобилите от алеята цели две години след подаването на сигнала. Браво!

 

ПАРКИНГ "БОРИСОВА ГРАДИНА"

 

ПАРКИНГ - БОРИСОВА ГРАДИНА 2

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.