Спортната площадка в Казанлък е съсипана от безстопанственост, смята фирмата-изпълнител на проекта

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
17.10.2018 17:15
276
0

Продължаваме темата за разнебитената спортна площадка в Казанлък. Преди време ви показахме в какви "европейски" условия спортуват децата там и чухме от кмета на града Галина Стоянова, че фирмата-изпълнител на проекта е виновна за състоянието на съоръжението. 

 

И макар площадката да е открита едва преди три години и да струва близо 366 000 хил. лв. европари, днес е в окаян вид. Децата опитват да я поддържат сами, но това не е достатъчно.

 

Защо е така - нека чуем и другата гледна точка от Георги Иванов, изпълнителен директор на фирма "Пи Ес Ай" АД, спечелила поръчката за проекта.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.