Строежът на метрото запуши мръсен канал в центъра на София

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
16.11.2018 13:22
17
0

Влади Василев успя да се срещне  с представител на „ Метрополитен”ЕАД -  Ангел Джоргов, заместник ръководител на проекта за линията на метрото. Той нагази във  фекалните води, наводнили кооперациите в центъра на София и видя в какви условия са принудени да живеят потърпевшите.

 

 

Предложението на  г-н Джоргов е,  да  пуснат камера в сградното канализационно отклонение , за да видят дали има някакво запушване и как може да се отстрани.  Хората им сигнализират от година, но от  Метрополитен твърдят , че са разбрали едва вчера и реагират мигновенно.

 

Ангел Джоргов обеща проблема да бъде решен ,  ние от „ Господари на ефира” ще следим  за изпълнението.

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.