Топлофикация осъди гражданин два пъти за едно и също нещо?!

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
19.10.2018 19:40
273
0

Скъпи приятели, наш зрител ни разказа за поредния абсурд в "Топлофикация".

 

 

Човекът е сключил споразумение с дружеството за разсрочено плащане на задължение.

 

Сумите са внасяни всеки месец и изплатени, но "Топлофикация" отново образува второ дело за същия случай. Вместо да бъде прекратено делото, то е съставено наново.

 

Ние няма да оставим нещата така и съвсем скоро отново ще потърсим нашите приятели от "Топлофикация"

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.