Тракийска гробница загива заради надлъгването между министерство и Община Нова Загора

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
22.11.2018 20:57
286
0

Министърът на културата се измъкна от камерата на "Господари на ефира" в последния момент. На негово място застана директорът на дирекция "Културно наследство" Евелина Джумалиева.

 

 

 

Оказва се, че за една година Министерство на културата притежава акта за собственост на могилата и не предприема никакви действия. Единствено е изпратено писмо до кмета на община Нова Загора Николай Грозев с идеята той да поеме грижа за имота за срок от десет години.

 

 

Получихме поредното обещание, Ева Веселинова ще продължи да се интересува кой ще поеме отговорност за безценната могила.

 

Предишните ни репортажи по темата можете да видите тук:

 

 

 

 

 

 

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.